Strona główna
Aktualności
Pożegnanie absolwentów
Każdego roku kilkudziesięciu młodych ludzi opuszcza mury naszej szkoły. W piątek, 26 czerwca, przeżywaliśmy pożegnanie kolejnego rocznika, który naukę rozpoczął w 2018 r. Swoją obecnością zaszczycił na Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo - Krzysztof Szoszorek, a także Rodzice naszych ósmoklasistów. Dyrektor powitał wszystkich, a szczególne słowa zawierające życiowe wskazówki skierował do bohaterów wydarzenia.
Niech żyją wakacje! – zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Nareszcie wakacje! W piątek, 26 czerwca, mogliśmy powiedzieć szkole „Do widzenia” na dwa miesiące! Klasy od I do VI zebrały się w hali sportowej i po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewały hymn państwowy. Po oficjalnej części Dyrektor powitał wszystkich, którzy przybyli na tę uroczystość. Następnie odczytane zostały nazwiska tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i ukończyli ten rok szkolny z wyróżnieniem. Dyrektor pogratulował wszystkim wyróżnionym, życzył odpoczynku od szkolnych obowiązków i regeneracji sił. Po odśpiewaniu hymnu szkolnego i wyprowadzeniu sztandaru zakończono uroczystość w hali. Wychowawcy w klasach rozdali świadectwa i nagrody i to był już czas na ogłoszenie, że pora zacząć wakacje! Do zobaczenia we wrześniu.(JCh)
Podsumowanie osiągnięć uczniów.
W przeddzień zakończenia roku szkolnego w hali sportowej odbyło się podsumowanie osiągnięć uczniów. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody za aktywny udział: w Ogólnopolskim Programie "Śpiewająca Polaska", Szkolnym Konkursie z Języka Angielskiego, Konkursie Poetyckim "Adam Borys wierszem pisany", w konkursie na ulubiony cytat z książki, w konkursie wiedzy z lektury "Felix, Net i Nika", w konkursie językowo-plastycznym "35 lat Traktatu o Dobrym Sąsiedztwie i Przyjaznej Współpracy". Były również wyróżnienia: dla najlepszego czytelnika biblioteki szkolnej, za wzorową pracę w aktywie bibliotecznym, podziękowania za bezinteresowne wsparcie osób starszych i potrzebujących, za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i osiąganie bardzo dobrych wyników oraz wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Talent to robić z łatwością to, co jest trudne dla innych.
Dnia 24 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent". Była to świetna okazja do zaprezentowania naprawdę różnorodnych uczniowskich pasji i talentów m.in.: śpiewu, tańca, gry na instrumentach, układów gimnastyki artystycznej czy pokazów układania kostki Rubika.
Zwycięzcami zostali: 1. Zuzanna Moskal, 2. Vira Menlychenko, 3. Inka Matela.
Należy podkreślić, że wszyscy uczestnicy wygrali coś najcenniejszego – podziw rówieśników i dowód na to, że warto wierzyć we własne możliwości. Gratulujemy odważnym pasjonatom! (AM)
W sporcie nie ma przegranych, są tylko lekcje!
Takie hasło przyświecało Szkolnemu Dniu Sportu, który odbył się 23 czerwca. Uczniowie uczestniczyli w wielu, bardzo różnorodnych konkurencjach, które miały na celu rozbudzenie ducha zdrowej, sportowej rywalizacji. Emocji i śmiechu nie brakowało.(AM)
40
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy...
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp. Tomasza Majchrzaka
wieloletniego Nauczyciela, Wychowawcy i Przyjaciela młodzieży.
Odszedł od nas człowiek niezwykłej wiedzy, pasji i zaangażowania. Miłośnik geografii i przyrody, niestrudzony podróżnik, który zarażał swoich uczniów ciekawością do świata oraz szacunkiem dla jego piękna i różnorodności.
Był wybitnym dydaktykiem, nauczycielem z powołania, dla którego edukacja stanowiła nie tylko zawód, lecz przede wszystkim misję. Swoją życzliwością, mądrością i oddaniem pozostawił trwały ślad w sercach wielu pokoleń uczniów oraz współpracowników.
W tych trudnych chwilach składamy wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Bliskim.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Nasze akcje
Galeria zdjęć
- brak danych
Mapa
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 37070185