„Jedynka” z ekologią na Ty

Przez cały rok szkolny uczniowie z naszej szkoły realizowali różnorodne zadania ekologiczne, które wynikały z przystąpienia do Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z ekologią na Ty”.
Jako koordynator projektu, jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Z ekologią na Ty”.

Wraz z certyfikatem list gratulacyjny otrzymał dyrektor szkoły, a cała społeczność szkolna (uczniowie oraz nauczyciele) otrzymała podziękowania za zaangażowanie i entuzjazm w podejmowaniu działań na rzecz naszego środowiska. Pod tymi podziękowaniami jako koordynator również się podpisuję. Warto dodać, że patronat honorowy nad projektem objęli m.in.: Minister Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Ostrołęki, Głos Nauczycielski, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie. (TM)

Zapraszamy do galerii: „Jedynka” z ekologią na Ty